Proč se registrovat?

Vážení zákazníci, 
rozhodli jsme se poskytnout vám na těchto stránkách informace bez obalu takové, jaké jsou. To se bohužel nelíbí úřadům a většinu informací nemůžeme uvádět veřejně, jinak nám z to hrozí pokuta. Z toho důvodu jsou určité části textů skryty a zobrazí se jen přihlášeným uživatelům. Registrace je zdarma. Registrací na našem webu se stáváte studentem přírodní medicíny, pro které jsou skryté texty určené. 

Podrobnější vysvětlení:

Proč musíme informace skrývat?

Některé skupiny, firmy, organizace, se snaží omezovat dostupnost informací o léčebných účincích bylin a přírodní/alternativní medicíny. Samozřejmě nemohou bránit svobodě slova, ale bohužel mohou tlačit řadou jiných způsobů. Například tak, že při prodeji bylin můžete uvádět jen tzv. schválená tvrzení.

Seznam schválených tvrzení k některým bylinám je zveřejněný na stránkách Státní zemědělské a potravinářské inspekce a jmenuje se „On hold seznam“. Toto se bohužel týká i všech textů, kde naleznete nějaký odkaz na eshop, protože jsou tím brány jako reklamní tvrzení. A protože všechny naše weby jsou navzájem propojené, platí toto nařízení i pro tyto informační stránky. Z toho důvodu jsou nepovolené informace skryté a zobrazí se vám až po registraci nebo přihlášení.

Proč musíme psát nepovolená tvrzení?

On hold seznam schválených tvrzení nezahrnuje všechny byliny a ani zdaleka nezahrnuje všechny jejich účinky. To nás hodně omezuje a u mnoha bylin (vitamínů, minerálů atd.) vám nemůžeme veřejně napsat některé zásadní účinky a také jemnější nuance a informace. Jenže my se nechceme nechat omezovat. Víme, jak byliny a vitamíny fungují. Známe postupy a způsoby léčby různých nemocí a to i těch, které „klasická“ medicína neumí řešit. A rozhodli jsme se, že vám tyto informace chceme poskytnout bez obalu takové, jaké jsou, anebo alespoň takové, jak je vidíme my.
A jedinou možností, jak vám tyto informace legálně předat je skrýt je, abyste je viděli až po přihlášení. Registrací se totiž stáváte studentem přírodní medicíny a máte nárok číst i neveřejné informace.

Proč tedy vkládáme na informační web odkazy?

I když vy máte k naprosté většině informací zde přístup zcela zdarma, nás jejich získání stálo mnoho hodin studia, praktického získávání informací a také nemálo peněz za materiály, semináře a přednášky. Přírodní medicínu, výživu, byliny atd., studuji již roku 2005 a praktikuji někdy od roku 2011, kdy se věnuji konzultacím a přednáškám.
Navíc se v Mostě snažím udržet v chodu malou specializovanou prodejnu přírodní medicíny, kde mám možnost pomáhat místním lidem a dále rozšiřovat své znalosti o zkušenosti z praxe. 

Informace, které vám zde předkládám jsou zásadně spojené s tím, že mám možnost se věnovat svému oboru, být v centru dění a rozšiřovat své zkušenosti. Díky prodejně a eshopu mohu denně pomáhat řešit potíže zákazníků, dělat konzultace s individuálním školením u komplikovanějších případů a neustále rozšiřovat své znalosti  

Z toho důvodu považuji za zcela fér, že vám umožním podpořit nás a naší snahu se zlepšovat a pomáhat svému okolí tím, že na informacím webu uvedu odkazy na produkty v našem eshopu. Nákupem u nás přispějete na udržení chodu prodejny, na zlepšování našich služeb a nabídky a také na to, abychom mohli udržovat v chodu tento informační web a denně sem přidávat nové články a informace.